Kalnciema kvartālā 13. maijā plkst. 19:00 notiks lekcija “Dusmas”, kuru lasīs teologs un atkarību terapijas speciālists Māris Ķirsons

LotsAFaces_sm

Vasaras tuvošanās nav pārdomu laiks, tieši pretēji, tas ir straujš, dinamikas un komunikācijas piepildīts posms. Līdz ar dzīves ritma paātrināšanos, daudz intensīvākas un mainīgākas kļūst arī mūsu emocijas. Tās svārstās no prieka un sajūsmas līdz īgnam sagurumam vai dusmām.

Tieši par pēdējo no pieminētajām emocijām savā lekcijā runās atkarību un grābekļa terapijas speciālists Māris Ķirsons, skaidrojot jautājumus : Vai dusmas ir tikai sliktas? Ko es daru biežāk – dusmojos uz sevi vai dusmojos uz citiem? Ko es panāku dusmojoties?

Šie ir tikai daži jautājumi no plašās un klātesošās tēmas, kurā nemēdzam iedziļināties steigas pilnajā pavasara laikā, kaut tieši pretēji, tā savu aktualitāti un apgrūtinājumu piesaka tieši šajā gada posmā.

Lektors Māris Ķirsons ir uzaudzis Misisipi, dzīvojis Čikāgā, Filadelfijā, Toronto un Otavā. Ieguvis maģistra grādus teoloģijā un pastorālajā teoloģijā, kas Latvijā pielīdzināms psiholoģijas grādam. Pašlaik atgriezies Latvijā un aktīvi dalās ar savu pieredzi un zināšanām. Nenoguris palīdz cilvēkiem atšķetināt mezglos savītās dzīves, iemantojot raksturojumu, kurā teikts, ka „Māris ir cilvēks, kura trāpīgie un vienkārši pasacītie vārdi spēj būt vaduguns cilvēka sevis meklējumos”.

Aicinām pieteikties uz lekciju līdz 12. maijam, sūtot savu pieteikumu uz e-pastu kalnciemaiela@gmail.com.  Lekcijas ieejas maksa 5 LVL.

Advertisements
Komentēt

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: