Latviešu videomākslas darbu skate Francijā

TheMomentWillCome_2003_graffiti-animation

No šī gada 6. līdz 8. maijam Marseļā tiks prezentēti latviešu videomākslinieku darbi. Video projekcija notiks Eiropas dienas rīkoto notikumu ietvaros un tiks organizēta sadarbībā ar Eiropas Komisijas pārstāvniecību Marseļā, Latvijas goda konsulu Žanu de Peliso kungu un projekta vadītāju Ievu Ozoliņu. Tajā būs apskatāmi tādu mākslinieku darbi kā Inese un Ivars Mailīši, Katrīna Neiburga, Krišs Salmanis, Didzis Eglītis, Ivars Grāvlejs, Anete Melece, Lauris Kalniņš, Indriķis Ģelzis, Linda Konone un Ginta Tinte Vasermane.
Projekcijas pamatā ir darbi no izstādes „Latvijas videomāksla – performance un kustība”, kas tika rīkota no 2012. gada 19. septembra līdz 12. oktobrim skatuves mākslu aģentūrā „Arcade” (Eksānprovānsa) sadarbībā ar „Kultūras un mākslas projektu NOASS”.
Projekcija norisināsies Pavillon M – paviljonā, kas radīts īpaši Marseļas-Provansas (MP2013) Eiropas kultūras galvaspilsētas daudzveidīgajiem notikumiem un kur Marseļas iedzīvotāji un viesi var saņemt visu informāciju par notiekošajām aktivitātēm.
Vairāk informācijas: www.pavillon-m.com
Advertisements
Iepriekšējā ziņa
Komentēt

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: