Kaimiņu diena Kalnciema kvartālā

KK no augsas maza

25. aprīli Radi2013! nedēļas ietvaros Kalnciema Kvartāla iemītnieki atvērs durvis ciemiņiem un pulcēs arhitektūras, dizaina un interjera speciālistus uz lekciju rītu.

Lekciju rītā tiks apskatīta tēma: Vieta un ideja, vieta un cilvēks, vieta un forma. Lektoru lomās uzstāsies Duncan Fairfax (Goldsmiths University, Urmadic University), Jonas Büchel (Urban Institute Riga) un pašmāju dizaina un pilsētvides speciālisti.

Pieredzējuši lektori sniegs savu skatījumu uz vietas un tās identitātes veidojošajiem aspektiem.

Aktuālu dizaina domāšanas konceptu un ideju ietekmi uz vietas attīstību sniegs britu lektors Dankans Fairfaks (Goldsmiths University, Urmadic University ). Par cilvēka un vietas mijiedarbību procesu stāstīs Jonas Büchel no Urban Institute. Lekcijas sākums 10:00. Vietu skaits ierobežots tāpēc interesentus lūdzam pieteikties pa tālruni: 29222699, Sabīne.

Pēc lekcijas visi interesenti aicināti apmeklēt Kalnciema kvartāla birojus, kas piedāvās iepazīties ar to darba ikdienu un piedalīties radošajās darbnīcās.

Visas dienas garumā apmeklētājiem durvis vērs interjera dizaina birojs Annvil, Kalnciema kvartāla restauratoru darbnīca, kas piedāvā dēļu grīdas un to restaurācijas, arhitektes Lienes Griezītes studija, dizaina salons „Xcelsior” ar pasākumu IN-OUT  jeb KAS IEKŠĀ, TAS ĀRĀ, dizaina durvju rokturu izgatavotāji – „Assa Abloy,” kompānija „BPS PR” un Dr. Mauriņa vēnu centrs. Durvis vērs un aktivitātes pagalmā rīkos arī kreatīvā pasākumu un kāzu aģentūra „Chocolate events”. Galerijā apskatāma izstāde „Simetrija”, restorānā „Māja” gaidīs īpašais pusdienu piedāvājums, savukārt Vīnu veikalā lieliskie itāļu vīni un uzkodas.

Pasākums turpināsies ar „Sadraudzības vakaru” Kalnciema kvartāla Vīnu veikalā, kur notiks Dāņu jauniešu klasiskās mūzikas koncerts un būs iespēja noskatīties filmu DREAMS IN COPENHAGEN” –  režisora Max Kestner’s  Dānijas galvaspilsētas dokumentāls arhitektūras portretējums par apkārtējo vidi, kas ir daļa no mūsu dzīves. Sadraudzības vakara programmu tapusi sadarbībā ar Dānijas Kultūras institūtu.

Pasākumu organizē Kalnciema kvartāls sadarbībā ar Britu Padomi un interjera dizaina biroju Annvil.

Visi pasākumi ir bez ieejas maksas.

Papildus informācijai sazināties ar Inesi Saulāju, inese@annvil.lv un Una – una.meiberga@gmail.com

Advertisements
Iepriekšējā ziņa
Komentēt

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: