Šonedēļ kafejnīcā TAKA sev saistošu pasākumu atradīs gan rokmūzikas, gan elektroniskās, gan arī akustiskās un regeja mūzikas cienītāji

Otrdien, 19.februārī, 20.00 Cikla Meiteņu roks ietvaros lekcija par Kimu Gordoni. Viņa ir neatņemama roka vēstures sastāvdaļa. Kimu var dēvēt par īstu 21.gs renesanses sievieti – paralēli veiksmīgai rokmūzikas karjerai, viņa ir arī producente, aktrise, kā arī veiksmīga māksliniece, apģērbu dizainere.

Vakaru vadīs rokmūzikas entuziaste Marta.

Ceturtdien, 21.februārī, 21.00 DJ Krūms un saulainais regejs, bet pirms tam no 18.00 – 20.00 Laimīgās stundas Miera ielā.

Piektdien, 22.februārī, 21.00 elektroniskās mūzikas duets no Francijas DORCELSIUS. Koncerts tiem, kam tīk troksnis, elektronika, eksperiments, kā arī nebeidzams domas un sajūtu lidojums skaņu un vizuālajās dimensijās. Mūziķu uzstāšanās būs audio vizuāla  Ar viņu  darbību sīkāk iepazīties šeit http://www.dorcelsius.com/ vai http://vimeo.com/58259001

Sestdien, 23.februārī, TAKA visas nakts garumā laipni uzņems no LMA Karnevāla sagurušos. Kafejnīcā ir lieliska virtuve, kas palīdzēs uzņemt spēkus jauniem piedzīvojumiem, bet vakara gaitā būs pieejama īpaša kokteiļu izvēle. Taču par dvēselisko reinkarnāciju parūpēsies apvienība Divi Griffi ar meditatīvām ģitārmūzikas skaņām.

Advertisements
Komentēt

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: