Oriģinālu Ziemsvētku dāvaniņu darbnīca studijā „Peahen” Andrejsalā

Trešdien, 19. decembrī, no 18.00 līdz 20.00 mākslas studijā PeahenAndrejsalas Korpusu cehā (Andrejostas ielā 4) darbosies dekupāžas darbnīca, kuras dalībnieki varēs izgatavot oriģinālus rokdarbus, ko Ziemsvētkos dāvināt saviem mīļajiem. Darbnīcu vadīs studijas saimniece māksliniece Patricija Brekte, viņai asistēs Rūta Labrence.

Dekupāžas darbnīcas dalībnieki varēs izvēlēties apgleznot vienu no trim priekšmetiem – no koka darinātu matu suku, lādīti un trešo, kas pagaidām netiek atklāts.

Radošās darbnīcas apmeklējuma maksa ir 15 Ls, un tajā iekļauti visi darbnīcai nepieciešamie materiāli un instrumenti, kā arī autostāvvieta. (Uzmeklējiet studijas Peahen profilu sociālajā tīklā Facebook, nospiediet Likeun Share un saņemiet 20 % atlaidi no standarta maksas!)

Tā kā vietu skaits uz dekupāžas radošo darbnīcu ir ierobežots, lūgums iepriekš pietiekties pa e-pastu līdz 18. decembrim.

Fotogrāfijas no dekupāžas darbnīcas pagājušajā gadumijā varat apskatīt šeit.

Radošās darbnīcas dienā dalībniekiem būs iespēja kādam uzdāvināt DĀVANU KARTI Peahen radošo darbnīcu apmeklējumiem ar 10 % atlaidi; ja paņemsiet līdzi uz darbnīcu draugu vai draudzeni, vai iegādāsieties divas dāvanu kartes, saņemsiet 20 % atlaidi! Jau pavisam drīz, no 14. līdz 18. janvārim, notiks Peahen radošā nedēļa, kurā ik dienu notiks satura ziņā atšķirīga darbnīca. Precīzs grafiks tiks izsludināts drīzumā Peahen mājaslapā, taču plānā ir mandalu krāsošana, sietspiedes darbnīca, puzles darbnīca, koka radošā darbnīca un kāda grafikas darbnīca!

Advertisements
Komentēt

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: