KALNCIEMA KVARTĀLA TIRDZIŅŠ 15.DECEMBRĪ

15. decembrī Kalnciema kvartālā ielūdzam Jūs uz Ziemassvētku tirdziņu (no plkst. 10:00 – 16:00), kurā būs iespēja iegādāties vietējo zemnieku un amatnieku veidotas Ziemassvētku dāvanas, nobaudīt gardus ēdienus un dzērienus – šoreiz Vīnu veikalā saimniekos restorāna “Tvaiks” šefpavārs Kārlis Celms.
Tirdziņa laikā aicinām apmeklēt :

11:00 un 13:00  Izrādi bērniem ar piedalīšanos “Kā saule gadījās”
11:00 – 14:00     Kartona darbnīcu un izklaides bērniem “Reinkartonācija”
10:00 – 16:00     Jaņa Rozentāla Rīgas Mākslas vidusskolas audzēkņu un pasniedzēju radošās darbnīcas
15:00 – 18:00     Fotogrāfiju izsoli ” Rādītprieks”

Kartona darbnīca “Reinkartonācija”

11:00 – 14:00 (Kalnciema kvartāla galerijā). Aicināts piedalīties ikviens interesents, kas vēlas kļūt par liecinieku kartona paku atdzimšanai! Viss, kas jādara – jāatnes uz darbnīcu tukša, izskalota dzērienu kartona paka un jāuzzin, kā tukšas kartona pakas pārtop eglīšu rotājumā, gaismas lukturītī, stilīgā putnu barotavā vai neparastā zvērā. Kā arī kopīgi tiks veidota lielā tetrapaku egle. Noslēgumā katram darbnīcas dalībniekiem tiks garšīgs pārsteigums vai suvenīrs. 11.30 un 12.30 visi laipni aicināti arī uz Kili Kili leļļu izrādi.

IZSOLE “Rādītprieks”

15:00 ( Kalnciema kvartāla galerijā). Izsole ir noslēgums no 1. līdz 15. decembrim ilgušajai izstādei “Radītprieks” , kas apskatāma Kalnciema Kvartālā (otrdienās piektdienās 16.00-22.00, sestdienās 12.00-22.00). Šis ir līdz šim nebijis notikums Latvijas fotomākslā – 29 talantīgu, atzītu un daudzsološu Latvijas fotogrāfu darbu IZSOLE.  Fotogrāfi – Andrejs Grants, Andris Kozlovskis, Arnis Balčus, Anda Bankovska, Kārlis Bergs, Aija Bley, Evelīna Deičmane, Jānis Deinats, Ieva Epnere, Jeļena Glazova, Evita Goze, Elīna Ruka, Alnis Stakle, Iveta Vaivode, Ilze Vanaga, Nils Vilnis, Māra Brašmane, Kaspars Goba, Mārtiņš Grauds, Ivars Grāvlejs, Aleksandrs Gronskis, Imants Gross, Reinis Hofmanis, Romāns Korovins, Anna Novikova, Aivars Purmals, Ģirts Raģelis, Andrejs Strokins un Diāna Tamane  izsolē pielās katrs ar vienu darbu, kas izgatavots tikai vienā eksemplārā atšķirībā no parastās mākslas foto tirgus prakses, kad fotogrāfija tiek pavairota 5 – 10 kopiju lielā laidienā. Kaut arī vairāku dalībnieku darbu galerijas cenas ir simti un pat tūkstoši latu izsolē visu fotogrāfiju sākuma cena būs 29 lati.

Izrāde bērniem “Kā saule gadījās”

15., 22., 29. decembrī: Mazos skatītājus priecēs jauna izrāde ar piedalīšanos “Kā saule gadījās”! Režisores Ingas Tropas jaunajā izrādē aktieri Lauma Balode un Kaspars Aniņš ar bērnu līdzdalību atklās brīnumus par zemes, saules, mēness, zvaigžņu, ūdens un cilvēka izcelšanos, izmantojot latviešu tautas teikas, virtuves rīkus un pārtikas produktus. Gūtos iespaidus bērniem būs iespēja atveidot un izgaršot no kopīgi pagatavotās piparkūku mīklas. Inga Tropa izrāde bērniem “Ūdens” ieguva galveno balvu teātra festivālā “Patriarha rudens” (2012.g.).
Izrādes 15., 22., 29. decembrī 11.00 un 13.00 (Brūnajā mājā) . Biļetes iegādājamas Biļešu Paradīzes kasēs. No 3 gadu vecuma. Biļetes 4Ls, ģimenes biļete 10Ls (3 pers.)

Advertisements
Iepriekšējā ziņa
Komentēt

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: