Miera ielas Ziemassvētku jampadracis

 

mieriela

Miera ielas republikas iemītnieki aicina Ziemassvētku laiku sagaidīt Miera ielā un ieelpot svētku noskaņu, ko, kopīgi apvienojoties, būs radījuši Miera ielas radošā kvartāla iemītnieki.

Kā alternatīvu karstajam iepirkšanās drudzim, aicinām svētku laiku pavadīt ģimeniski, radoši un jautri, izbaudot ziemas priekus, sniega kaujas, labāko kafiju un gardāko šoko kūku pilsētā, turpat arī atrodot oriģinālākās dāvanas sev tuvajiem.

Svētku programmā būs radošās darbnīcas lieliem un maziem, koncerti, loterijas, masku darināšana, budēļos iešana un bluķa vilkšana kopā ar folkloras zinātājiem, Jēkabu Nīmani un visiem Miera ielas iemītniekiem un viesiem, lielās zupas vārīšana un rotaļas.

Gandrīz 20 Miera ielas iestādes – kafejnīcas, veikali, galerijas, tējnīcas un radošās telpas gaidīs Miera ielas viesus Ziemassvētku jampadracī  14., 15. un 21., 22. decembrī no plkst. 12.00 – 22.00 un ilgāk!

Miers ir maldīgs, iela dzirkstī!

Pasākumā piedalās:

„Ar Putniem”,” 20. gadsimts”,” Buteljons”,” TAKA”,” Mierā”,” Dad Cafe”,”Taša”,” Ze Store”, „Gefro”, „ Illuseum”,” 77 zilonēni”,” Surf Pro”,” Mājas Svētība”,” Martas Ģībietes stikla studija”,” Yuta”,” M50”,”Lauska” u.c.

Programma drīzumā: www.mieriela.lv 

Informāciju sagatavoja:

Līga Irbe
T. 29197627
mieriela@gmail.com

Advertisements
Komentēt

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: