Berta Gellinka lekcija “1010 [ten-ten] – TELPA LAIKS CILVĒKI”

gellinck-webPirmdien, 3. decembrī, plkst. 18:00 Arhitektu namā, Torņa ielā 11 notiks arhitekta un urbānista Berta Gellinka atvērtā lekcija 1010 [ten-ten] – TELPA LAIKS CILVĒKI. Lekciju orgnaizē RISEBA Arhitektūras un dizaina fakultāte (FAD) sadarbībā ar Latvijas Arhitektu savienību un Arhitektūras un mediju centru H2O 6.

Berts Gellinks šobrīd ir RISEBA Arhitektūras un Dizaina fakultātes vieslektors un vada arhitektūras projektēšanas studiju I kursa studentiem. Atklātajā lekcijā Berts Gellinks runās par apkārt esošajām lietām, kas viņu fascinē un kā tās ietekmē viņa birojā radītos projektus.

1010 [ten-ten] ir arhitektūras un urbānisma prakse Briselē, ko dibinājuši Berts Gellinks (Bert Gellynck) un Nadja Kasabela (Nadia Casabella). 2010. gadā birojs 1010 [ten-ten] tika apbalvots ar nacionālo pilsētplānošanas balvu par ainavu parka detālplānojumu Antverpenē. Biroja dibinātāju darba pamatā ir neierobežota sajūsma par urbānajiem fenomeniem, un kā arhitekti viņi jūtas priviliģēti strādāt ar pilsētas vidi – veidot arhitektūru un publisko telpu. Kā iedzīvotājiem viņiem patīk klaiņot pa ielām, parkiem, jumtiem un tuneļiem. Abi arhitekti uzskata, ka pilsētu jāveido arhitektūrai un tieši urbānā telpa nosaka arhitektūras formu un nozīmi.

Uz lekciju aicināti visi interesenti!

Papildu informācija:

architecture.riseba.lv

tiešā saite uz ziņu: http://www.architecture.riseba.lv/public/fad-events/2012-11-27-open-lecture-at-the-latvian-architects-association—bert-gellynck

www.riseba.lv

Advertisements
Komentēt

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: