Margrietas Dreiblates personālizstāde „VISJAUNĀKAIS VILNIS”

Margrietas Dreiblates personālizstādes „VISJAUNĀKAIS VILNIS” atklāšana notiks 26. oktobrī  plkst 19.00 Kalnciema kvartāla galerijā.  Pasākumā uzstāsies KODEK// TV MASKAVA& MC WC KOKX//MiXmaster PASTJIX// Stereo Magic.

Margrieta Dreiblate: „Savos darbos es runāju par šī brīža sev svarīgām lietām. Kompozīcijās es iespaidojos no informācijas „spama”, kas ik dienu birst sociālajos tīklos, dzeltenajā presē un reklāmās. Runāju par visu, kas man šķiet pietiekami bezjēdzīgs, lai par to būtu vērts runāt. Latvijas popkultūras ikonas, lētās ķīniešu eksporta preces, datorspēles, urbānā vide  un dzīvnieki manās kompozīcijās tiek sajaukti kopā ar reāli eksistējošiem cilvēku tēliem, kas izkrāšņo (manu) ikdienu, un no visa interneta laikmeta vienveidīgās informācijas uzrunā ar oriģinalitāti, entuziasmu un godīgo attieksmi pret lietām.

Gleznu ciklā „Visjaunākais vilnis” esmu attēlojusi Madonas biedrības „Visjaunākais laiks” biedrus un domubiedrus. Šobrīd nozīmīgākais biedrības veikums ir ikgadējs starptautisks mūzikas un performanču festivāls „Spirituāli vēdiskais seminārs $BRĪNUMU NAKTS$”.
Šī izstāde ir mans pētījums par 7 ievērības cienīgiem  māksliniekiem un mazliet par mani pašu.”

TVMASKAVA ir teātra režisors, vīdžejs un mūziķis. Visos šajos žanros viņš pārstāv trash estētiku un ir unikāls ar savu ironisko mākslas formu. Kopā ar Sandi Vāgneru viņš ir izveidojis muzikālas performances duetu TVMASKAVA un MCWC Kokx

KODEK ir Latvijas underground elektroniskās mūzikas tīrradnis. Radot skaņas, kas nav ietilpināmas nevienā no pazīstamajiem žanriem, KODEK ienes mūzikā pats savas aktualitātes. Gan KODEK, gan TV MASKAVA un MCWC Kokx savos priekšnesumos pārsteidz klausītājus ar savu attieksmi pret pieņemtajām normām un provocē pārvērtēt pieņēmumus par „normālo”.

Andris Indāns ir eksperimentāls elektroniskās mūzikas autors un producents, kurš savas muzikālās gaitas uzsāka jau deviņdesmito gadu sākumā. Andris Indāns ar „Gas of Latvia” pa šo laiku ir izdevis vairāk kā 10 albumu

MiXmaster PASTJIX pēc profesijas ir pastnieks Ziepniekkalnā. Kā aktieris viņš ir spēlējis gan uz nacionālā teātra skatuves, gan arī neatkarīgajos teātros.

Labais Dāma ir sarkastisks dzejnieks, kas pārstāv eksperimentālā repa mūzikas žanru.

Inese Saulīte un duets Tyros ir dokumentāls un muzikāls live projekts, kuram ikviens var sekot līdzi dažādos dzeltenās preses laikrakstos un interneta sociālajās vietnēs.

Margrieta Dreiblate dzimusi 1991. gadā, Rīgā. 2011. gadā beigusi Jāņa Rozentāla Rīgas mākslas vidusskolu (diplomdarbs glezniecībā „Gunārs Meijers aicina”). Šobrīd studē Latvijas Mākslas akadēmijas glezniecības nodaļā.

Izstāde apskatāma līdz 14. novembrim otrdien-piektdien 16.00-22.00, sestdienās 12.00-22.00.

Izstādi atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds.

Advertisements
Komentēt

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: