Labdarības veikals „Otrā elpa” aicina ziedot dažādas mantas kampaņā „Nāc – Sāc Zaļot”

Labdarības veikals „Otrā elpa” un kampaņa „Nāc – Sāc Zaļot” no 22. oktobra – 11. novembrim aicina ziedot dažādas mantas labdarības mērķiem!

Aicinām ziedot dažādu sociālo grupu atbalstam: mazturīgo biedrībai Dace, Rīgas patversmei, sociālās aprūpes centram „Rušona” un bērnu sociālās aprūpes centriem, kā arī citām mērķa organizācijām, ar kurām sadarbojas labdarības veikals Otrā Elpa.

Būsim pateicīgi, ja ziedosiet apģērbus, apavus, rotaļlietas, spēles, grāmatas, traukus un dažādas citas sadzīvē nepieciešamas lietas. Ikvienai ziedotajai precei jābūt tīrai, funkcionālai un piemērotai tālākai lietošanai. Visi ziedojumi tiks sašķiroti un nonāks pie katrai lietai atbilstoša adresāta. Daļu no ziedotā varēs iegādāties labdarības veikalā Otrā Elpa gan Rīgā, gan Liepājā, tādā veidā kopīgi rodot iespēju arī finansiāli atbalstīt dažādus labdarības projektus, par kuriem vairāk var uzzināt šeit: www.otraelpa.lv

Katrs ziedojums ir ne tikai neatsverams atbalsts labdarībai, bet arī zaļš darbs vides labā. Tādēļ Katra ziedotā manta mājas lapā nacunsac.lv pārtaps zaļā darbā un turēs vides pulksteni zaļu. Kampaņas laikā zaļo darbu autoriem tiek piešķirtas dažādas balvas, kas, protams, arī ir zaļas. Cilvēki ziedojot drēbes iegūs trīskāršu ieguvumu- labs darbs pret otru, zaļš darbs pret vidi un zaļa balva par padarīto pašam.

Cilvēki ziedojot sev vairs nevajadzīgās mantas, būs palīdzējuši cietiem, kam tās ir pat ļoti nepieciešamas, paveikušu labu darbu ar tām nepiesārņojot vidi un iespējams gūs ne tikai morālu gandarījumu, bet arī kādu gluži zaļu balvu no mūsu atbalstītājiem.

Kampaņa “Nāc sāc zaļot!” notiek projekta “Latvijas zaļās tautsaimniecības potenciāls – Ziemeļeiropas prakses izmantošanas iespējas un šķēršļi” ietvaros. To organizē Brīvības un solidaritātes fonds ar Ziemeļu ministru padomes un Eiropas progresīvā izpētes fonda atbalstu.

Kampaņas mērķis ir sabiedrību informēt par zaļā dzīvesveida priekšrocībām, nevis mācīt pareizi dzīvot, bet iedvesmot zaļiem darbiem, kas ar laiku varētu kļūt par ieradumu.

Ziedojumus iespējams nodot: Labdarības veikalā „Otrā elpa” darba dienās no 10:00 – 19:00 un sestdienās no 11:00 – 17:00, Marijas ielā 13-1, tel. – 67287172

Ideju partneru fonda labdarības veikali Otrā Elpa atrodas Rīgā, Marijas ielā 13/1 (Berga Bazārā) un Liepājā, Graudu ielā 31/33. Veikali ir veids, kā nodibinājums Ideju partneru fonds piesaista nepieciešamos līdzekļus labdarības projektu atbalstam. Tā darbība balstās uz trīs pamatvērtību labdarības, vides saudzēšanas un sociālās atbildības – mijiedarbību.

Vairāks: www.otraelpa.lv

Advertisements
Komentēt

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: