KOMPASS Totaldobže mākslas centrā

17/10/2012 19:00 KOMPASS
Teātra režisori – Mārtiņš Eihe, Andrejs Jarovojs
eksperte – teātra kritiķe Maija Treile
Filosofi – Ieva Kolmane, Elga Freiberga
ieejas maksa uz 1 pasākumu – 3 LVL vai 5 dobžiki
ieejas maksa uz 3 pasākumiem – 5 LVL
administratīvos izdevumus sedz VKKF

Režisors ANDREJS JAROVOJS (1981) savas pēdējās izrādes ir iestudējis ĢIT, no kurām zināmākā ir I. Gaile “Āda”. Pirms tam darbojies United Intimacy.

Režisora MĀRTIŅA EIHES (1975) radošā darbība kopš 2007.gada ir saistīta ar radošo apvienību “Nomadi”. Izrādes veidojis arī ĢIT, Dailes, Valmieras un Liepājas teātros. Par izrādi “Atvadas jūnijā” Mārtiņš izvirzīts kā kandidāts Spēlmaņu Balvai 2011. gadā kā gada režisors un izrāde – kā gada izrāde, taču Spēlmaņu Balvas speciālbalvu saņēmusi viņa veidotā izrāde „Ģimenes aptiekas“.

Filosofe IEVA KOLMANE (1965) 2001. gadā saņēmusi Doktora grādu, bijusi gan literatūrfilozofijas lektore LU Vēstures un filozofijas fak. Filozofijas nod., gan Latvijas Rakstnieku savienības priekšsēdētāja, gan literārā mēnešraksta Karogs kritikas nodaļas redaktore, gan LR Kultūras ministrijas Literatūras un grāmatniecības padomes locekle, gan tulkotāja no angļu un krievu valodām (vairāk nekā 20 publicētu grāmatu).

Filosofe ELGA FREIBERGA (1956) kopš 1999. gada ir asociētā profesore LU Vēstures un filozofijas fakultātes Filozofijas vēstures katedrā un LU Vēstures un filozofijas fakultātes Domes priekšsēdētāja. Ir vairāku zinātnisko publikāciju un mācību literatūras autore, bijusi vadošā pētniece Latvijas Zinātnes Padomes grantos „Mūsdienu fenomenoloģija un hermeneitika” un „Valoda, feminisms psihoanalīze: nevienlīdzības diskurss”, piedalījusies starptautiskās konferencēs „Kant and Lebenswelt”, „Sieviete un gadsimts. Simonai de Bovuārai – 100”, „S. Freidam – 150” un kongresos „Rethinking Philosophy Today” un „Aesthetics Bridging Cultures”.

Vairāk info par noslēguma un citiem pasākumiem:
www.facebook.com/totaldobze
twitter.com/Totaldobze

Advertisements
Komentēt

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: