Kalnciema kvartālā zemnieku un amatnieku tirdziņš un pasākumi bērniem

Šo sestdien, 20. oktobrī 10.00-16.00 Kalnciema kvartālā notiks zemnieku un amatnieku tirdziņš un pasākumi bērniem.

Vietējo dizaineru un amatnieku rudens modes preces un daudz ierosmju radošai pašizpausmei – “Burdas” žurnālu, piegrieztņu un konsultāciju salons, dzijas, viss pērļošanai, greznas mežģīnes un šūšanas piederumi. Būs Pāces vilnas fabrika ar augstvērtīgu vilnas dziju,  suņu vilnas dzijas un to izstrādājumi. Māksliniece Baiba Rēdere tirdziņā piedalīsies ar savu jauno apģērbu kolekciju Woocoon no vilnas un zīda un Sanda Ezeriņa ar jauno rudens cepuru kolekciju.

Gardumu sadaļā atradīsiet svaigas pesto mērces, vīriešu zaptes, sīpolu marmelādi, Abavas vīnus, Mājas saldējuma dievīgo lauku putukrējuma torti, veselīgos Biograph augļu kubus,  cietos kazas sierus no Rucavas, kūpinājumus no Pūku priedītēm, Sidrabjēra jēra gaļas pastētes un desiņas, Bujums mājas pelmeņus – ne tikai parastos bet arī ar līdaku un veģetāros, dzērvenes, smiltsērkšķus, dažādas zāļu tējas veselībai, ozollapās cepta maizi, svaigas lauku olas un sviestu, biezpienu. Būs Latvijā audzētas, gardas vīnogas no Nicas. Joprojām plašā izvēlē dažādi zaļumi un protams, veselīgie un gardie ķirbji un svaigi spiestas sulas.

Vīnu veikalā šoreiz saimniekos restorāns “Raw Garden” ar svaigēdāju īpašo rudens ēdienkarti. Pagalmā siltas pusdienas piedāvās arī iecienītais Eco Catering.

Pl. 13.00 Vītauta V. Landsberģa „Zirga Dominika mīlestība. Ābolu pasakas” grāmatas atklāšanas svētki kopā ar izdevniecību “Liels un mazs” (brūnajā mājā).

Pasākumā fragmentus no cikla “Ābolu pasakas” un pasakas “Zirga Dominika mīlestība” bērniem lasīs Jaunā Rīgas Teātra aktieris Gatis Gāga. Bērniem mākslinieces Ilzes Abikas vadītā plastilīna darbnīcā būs iespēja veidot tematiskus plastilīna mākslas darbus, portretējot grāmatas varoņus un attēlojot viņu apdzīvotās ainavas. Par lietuviešu un latviešu folkloras priekšnesumiem, dejām un rotaļām rūpēsies folkloras kopa “Dandari”.
Galerijā līdz 24. oktobrim apskatāma gleznotājas Intas Stalidzānes personālizstāde.Dienas garumā Kalnciema kvartālā viesosies un pieredzē dalīsies “Mazpulki” no visas Latvijas. Biedrība “Latvijas Mazpulki” ir 1929. gadā dibinātā latviešu ārpusskolas jaunatnes organizācija, tās ideja ir mācoties darīt un darot mācīties.

Nākamais tirdziņš – Mārtiņdienas tirdziņš 3. novembrī 10.00-16.00.

Sekojiet Kalnciema kvartāla programmai: www.kalnciemaiela.lvwww.facebook.com/kalnciemaielawww.twitter.com/kalnciemaiela

Advertisements
Komentēt

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: