KOMPASS Rudens cikls TEĀTRA REŽIJA un DŽEZA MŪZIKA

Trešdien 10.oktobrī plkst. 19:00 aicinām uz otro prezentāciju vakaru, kurā tiks pārstāvēta teātra režija un džeza mūzika.

Džeza mūziķi – Artis Orubs un Dāvis Jurka
eksperts – mūziķis Deniss Paškevičs
Teātra režija – Inese Mičule un Vladislavs Nastaševs
eksperte – kritiķe Maija Treile

ARTIS ORUBS
Dzimis 1983.gadā un ir džeza perkusionists un bundzenieks. Arta Oruba muzikālais ceļš aizsākās jau E.Dārziņa muzikas skolā,vienā kamerā ar ksilofonu,mazo bungu un vijoļ hrestomātijām, Dzintras Knābes pavadībā. Paralēli šim laikam Artis Orubs sāka interesēties par vieglās muzikas žanru, kā rezultātā tika uzaicināts sava tēva Indra Oruba blūza ansamblī  Dr Borhmentol. Artis Orubs aktīvi iesaistās muzikālajās aktivitātēs Latvijā, sadarbojoties ar dažādu stilu un žanru māksliniekiem un projektiem : Kaspars Dimiters, Dakota, Aparāts, Deniss Paškevičs un daudziem citiem. Īpaši pieminama mūzikas projekts Driving South kopā ar Edgaru Rubeni un Pauli Grinhofu. Artis Orubs ir absolvējis  Amsterdamas konservatoriju, džeza departamentu, tādu profesionāļi vadībā kā –  Gherard Jeltes, Joost Lybart, Marcel Serierse u.c.
Šeit Jūs varat iepazīties ar mākslinieka darbiem:
http://www.youtube.com/watch?v=GHHf4QsVerE
http://www.youtube.com/watch?v=jr6YxSgXP_o

DĀVIS JURKA
Dzimis 1988.gadā un ir džeza saksafonists. Šobrīd studē JVLMA džeza nodaļā, saksofona spēli, bakalaura pēdējā kursā, kā arī gadu pavadījis studijās Vācijā – Hamburgā, pie saksofonista Fiete Felsch. Kopš 2009.gada spēlē profesionālajā pūtēju orķestrī „Rīga”. Piedalījies dažādos festivālos un projektos Latvijā un ārpus tās, kā arī spēlējis apvienībās  City Jazz Big Band un džeza trio “3Stick” .

INESE MIČULE
Dzimusi 1979.gadā un darbojas kā režisore kopš 2007.gada.. Absolvējusi Latvijas Kultūras akadēmijas dramatiskā teātra režijas mākslas programmu , pusgadu studējusi režiju Helsinku Teātra akadēmijā. Režisores diplomdarba izrāde Fundamentālists (2008) tika iekļauta Jaunā Rīgas teātra repertuārā, par to 2009. gada Spēlmaņu naktī arī saņēmusi balvu Gada spilgtākā debija

Režisore iestudējusi izrādes gan Rīgas Krievu drāmas teātrī,  iesaistījusies vairākos neatkarīgos projektos, Jaunajā Rīgas teātrī, kā arī Valmieras drāmas teātrī un Dailes teātrī. Režisore radījusi tādas izrādes kā “Smagais metāls”, Jaunajā Rīgas teātrī, “Marlēna” Dailes teātrī, “Muša” Jaunajā Rīgas teātrī un daudzas citas. Pašlaik strādā pie izrādes “Mātes un meitas” Valmieras Drāmas teātrī.
Interviju ar režisori varat lasīt šeit: http://www.diena.lv/dienas-zurnali/izklaide/inese-micule-uzreiz-teicu-ja-13900927

VLADISLAVS NASTAŠEVS
Dzimis 1978.gadā Rīgā un darbojas gan kā aktieris , gan kā režisors. Studējis aktiermākslu Sanktpēterburgā (Krievijā) un režiju Londonā (Central St. Martin’s  College of Art and Design), strādājis gan Lielbritānijā, gan Austrālijā, gan Krievijā. Latvijā Vladislavs Nastavševs pazīstams ar iestudējumiem “Mitjas mīlestība”, “Puiši smaržo pēc apelsīniem” , “Sņeguročka” festivāla “Homo Novus” ietvaros,  Tenesija Viljamsa “Pērnvasar, negaidot” Latvijas Nacionālajā teātrī, kā arī Valmieras drāmas teātrī iestudētā Augusta Strindberga luga “Jūlijas jaunkundze”, kurā šogad nominēta “Spēlmaņu naktij” nominācijā gada izrāde un pats režisors nominētsgada režisora titulam.
Interviju ar režisoru varat lasīt šeit :http://www.diena.lv/kd/intervijas/jaunas-rezijas-vilnis-latvijas-teatros-intervija-ar-vladislavu-nastavsevu-13967355

Advertisements
Komentēt

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: