Iepazīsti jaunu koncertzāli TOTALDOBŽE Mākslas centrā

Jau šo sestdien, 6.OKTOBRĪ no 17:30 līdz 19:30 TOTALDOBŽE Mākslas centrs & Jauniešu koris BALSIS aicina apskatīt jaunu un vēl nepieradinātu ESPERIMENTĀLU/ MULTIFUNKCIONĀLU koncertzāli

Varēs: dzirdēt Jauniešu kora BALSIS atklāto pirmsZVIEDRIJAS mēģinājumu, dir. Ints Teterovskis (17:30 garīgā mūzika, 18:30 laicīgā un tautas mūzika), redzēt telpas, satikt koncertzāles vadītāju Kasparu Lielgalvi, Starptautiskā Forumu Konsorcija unRīgas Uzņēmēju biedrības biedrus un partnerus, Latvijas Pasākumu producentu asociācijas biedrus, Latvijas koru diriģentus…, ierasties sev ērtā laikā, tērpties sestdienas laika apstākļiem atbilstošās āra drēbēs.

Bufete būs, sēdvietu nebūs, auto novietne ir, WC ir.

Organizē: Kaspars Lielgalvis, 29451445 totaldobze.com/ArtCenter/ un Ints Teterovskis, 29414158 balsis.lv.

Ēkas jumta apgaismojums, balkoni un telpu plānojums ir ideāli piemēroti laikmetīgās akadēmiskās un džeza mūzikas koncertiem, dejas uzvedumiem, instalācijām, izstādēm u.c. laikmetīgās mākslas pasākumiem. Ēkā atrodas zāle, kuras platība ir 500m2, griestu augstums – 12m, kā arī vairākas nelielas telpas, kurās ieplānots izveidot kafejnīcu ar virtuvi, koncertzāles administrācijas ofisu un noliktavas. Uz jumta jau ir uzbūvēta terase nelieliem pasākumiem siltajā sezonā. Pašreizējā Totaldobže Mākslas centra pasākumu telpa (200m2) atrodas tieši blakus topošajai koncertzālei, kas tiks izmantota neliela izmēra pasākumiem un kā telpa mēģinājumiem.

Plānotais sēdvietu skaits – 400, stāvvietas 700 (ja sēdvietas nav nepieciešamas). Telpas piemērotas arī korporatīvo pasākumu vajadzībām.

Koncertzāle tiek veidota sadarbībā ar PB.lv, kas nodrošinās skaņu tehniku un gaismas. Ir uzsāktas sarunas par sadarbību ar Latvijas Mūzikas akadēmiju, Latvijas Kultūras akadēmiju.

Pašlaik tiek meklētas personas, kas būtu ieinteresētas iesaistīties šī projekta realizācijā, kā arī – kas vēlētos atbalstīt gan koncertzāles labiekārtošanu, gan pasākumu programmas sastādīšanu nākamajiem 2 gadiem ar fokusu uz 2014. gadu, kad Rīga būs Eiropas kultūras galvaspilsēta.

Totaldobže Mākslas centrs Ūnijas iela 8 k2 (vieglāk atrast braucot no Bērzaunes ielas)
Rīga, LV-1084

Advertisements
Komentēt

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: