Salona vakari Kalnciema kvartālā – Ilona Bagele

Kalnciema kvartāls turpina muzikālu pasākumu ciklu „Salona vakari Kalnciema kvartālā”, kas turpmāk regulāri notiks Vīnu veikala zālē, Kalnciema ielā 35.

2012. gada 13. oktobrī pl. 19.00 uzstāsies LNO soliste Ilona Bagele un pianists Enriko Gaļickis, bet salona sarunas par dzīvi un mākslu norisināsies kopā ar dziedātāju Evitu Zālīti. Dzirdēsim rudenīgi raibu koncertprogrammu, kurā skanēs skaņdarbi no neapolitāņu dziesmām līdz džezam.

Ilona Bagele (mecosoprāns) absolvējusi Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas Vokālo nodaļu prof. Regīnas Frinbergas klasē (1999) un maģistrantūru (2003) pie prof. Arvīda Imanta Lustes. Jāzepa Vītola Starptautiskā vokālistu konkursa laureāte (2000). Daugavpils Universitātes MMF docente. Bijusi Daugavpils Teātra vokālā pedagoģe un muzikālā vadītāja. Dziedātāja ar plašu pieredzi popmūzikas un džeza žanrā. Latvijas Nacionālajā operā debitējusi 2003.gadā. Piedalījusies dažādu muzikālo izrāžu, tostarp “Nožēlojamie” (Les Misérables) un L.Bernsteina Mesas iestudējumos.

Advertisements
Komentēt

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: