TAKA šonedēļ ceļo ORBĪTĀ

TAKA šonedēļ ceļo ORBĪTĀ, Viktorijas Ekstas LAIKA MAŠĪNĀ un metas interkulturālā gastranomiskā piedzīvojumā Muzikālajās vakariņās!

Kultūras kafejnīcā TAKA (Miera iela 10, Rīga) viesosies Viktorijas Ekstas projekts LAIKA MAŠĪNA, tekstgrupas ORBĪTA dalībnieki SELFFISH un HAŅINS, DJ KRŪMS ar laiskiem regeja ritmiem un internacionālas vakariņas ar AFS intercultural programs.

Trešdien, 3. oktobrī, pulkst. 20.00 Muzikālās vakariņas ar jauniešiem no  AFS. AFS ir jauniešu apmaiņas programma, kuras ietvaros jaunietis noteikt laiku mācās ārzemēs un iepazīst konkrētās zemes kultūru. Muzikālās vakariņas šonedēļ solās būt kolorītas gan mūzikas, gan ēdiena izvēlē. Laipni aicināti visi, kuri ir ieinteresēti uzzināt par šo programmu vairāk!

Ceturtdien, 4. oktobrī, plkst. 22:00 TAKU pieskandinās laiski regeja ritmi DJ KRŪMA izpildījumā.

Piektdien, 5. oktobrī, plkst. 20:00 TAKĀ viesosies Viktorija Eksta ar projektu LAIKA MAŠĪNA. LAIKA MAŠĪNA ir tematiska audiovizuāla programma ar piedāvājumu ceļot laikā. Katrs seanss (laika mašīnas pietura) tiek veltīts dažādiem ikdienas dzīves aspektiem un sabiedrības kopējām atmiņām par to, kas un kā, laikam ritot, mainījās; kā pārtapa ikdienā lietotie produkti, jēdzieni un pazīstamas lietas un vietas. Pirmā pietura„Jaunība”, kas pievēršas jauno cilvēku ikdienai, dzīves apstākļiem, hobijiem, satraukumiem un vēlmēm un ir veltījums šodienas jauniešu vecākiem.

Sestdien, 6. oktobrī, plkst. 20:00 TAKĀ būs baudāms tekstgrupas ORBĪTA dalībnieku Selffish mūzikas ritmi un Haņina dzeja. Tas ir relaksējošas ambieneta mūzikas, sajūtu un domu kustinošas dzejas apvienojums.

Advertisements
Komentēt

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: