Šonedēļ TAKĀ – zinātne, rakstnieki un smagais roks.

Otrdien, 25. Septembrī nāc un uzzini stāstu par Led Zeppelin – vakars būs veltīts mūzikas leģendām un īstenam rokam. „Galvenajās lomās” Džimijs Peidžs, Roberts Plānts, Džons Bonams un Džons Pols Džounss. Vakaru vadīs DJ Marta, kas runās par grupu tās muzikālās karjeras, sadzīves un politiskajā kontekstā (sešdesmito/septiņdesmito gadu mija).

Trešdien 26. Septembrī, Muzikālās vakariņas ar žurnāla VETO galveno redaktoru Jāni Volkinšteinu  un projektu vadītāju  Aināru  Rūsiņu. Nepalaid garām iespēju nointervēt intervētājus un nogaršot viņu gatavoto veģetāro Soļanku!

Muzikālās vakariņas ir pasākumu sērija, kuras ietvaros kafejnīcā TAKA maltīti gatavo radoši un ar dažādām mākslas nozarēm saistīti cilvēki. Vakara gaitā kafejnīcas apmeklētāji tiek cienāti ar uz vietas pagatavoto bezmaksas maltīti, un viņiem tiek piedāvāti mākslinieku priekšnesumi, vai vakara muzikālais noformējums.

Ceturtdien, 27. Septembrī Regejs ar DJ Krūmu

Piektdien, 28. Septembrī, Zinātnieku nakts. Kafejnīcā varēs izmēģināt kājminamo sulu spiedi, izbraukt ar Gravitamobīli, iesaistes palmu lapu traku perkusiju meistardarbnīcā. Un visbeidzot izsaki savas domas LOESJE organizētā prāta vētrā par vidi, zinātni un citām svarīgām tēmām. Sīkāka informācija http://www.lza.lv/zinatniekunakts/index.php?option=com_content&task=view&id=171&Itemid=52

Advertisements
Komentēt

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: