MĀKSLA + KOMUNIKĀCIJA 2012 Art of Resilience

Laikā no 2012. gada 4. oktobra līdz 4. novembrim Rīgā un Liepājā norisināsies 14. Starptautiskais jauno mediju kultūras festivāls “Māksla+Komunikācija”, kura vadmotīvs šogad ir – māksla ‘pielāgoties’ (art of resilience).

Festivāla galvenā programma norisināsies Rīgā no 4. līdz 6. oktobrim. Tās ietvaros notiks  audiovizuālās mākslas performances, elektroniskās mūzikas koncerti un eksperimentālo filmu un video programmas Spīķeru koncertzālē. Savukārt starptautiskā mākslas, tehnoloģiju un zinātnes konference “Art of Resilience”, tiek organizēta sadarbībā ar LMMC Eiropas sadarbības projekta “Survival Kit” ietvaros, norisināsies kim? konferenču zālē Spīķeros.

Mākslas un inovāciju tehnoloģiju izstāde šogad notiks RIXC Mediju telpā, kur tā būs apskatāma no 4. oktobra līdz 4. novembrim.

Festivāla ietvaros Rīgā un Liepājā notiks arī RIXC un LiepU MPLab kopīgi organizēto radošo darbnīcu programma, kas noslēgsies ar LiepU MPLab organizēto gadskārtējo starptautisko jauno mediju mākslas nedēļu “iWeek” Liepājā no 26. oktobra līdz 3. novembrim. 

Vairāk par festivāla citiem notikumiem: http://rixc.lv/12;  http://twitter.com/rixcriga ; http://www.facebook.com/rixcriga

Advertisements
Iepriekšējā ziņa
Komentēt

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: