Festivāla „Survival Kit” pēdējie metri: revolūcija un koncerti

Ceturtdien, 13. septembrī, festivāla „Survival Kit” ietvaros paredzēti divi iespaidīgi notikumi:

„Projekta „Lēnā Revolūcija” programma piedāvā ikvienam interesentam atmodināt sevī revolūcijas garu un apgūt dažas īstenam revolucionāram nepieciešamas prasmes,” stāsta idejas autori mākslas vēsturniece un kritiķe Iliāna Veinberga un filozofs Ainārs Kamoliņš. Manifestu rakstīšanas meistardarbnīcas sākums 19:00 Tabakas Fabrikas „Ēdnīcas” telpā, kurā pēc tam 21:00 uzstāsies „Maukas”. Dalība meistardarbnīcā un vakara muzikālais priekšnesums bez maksas.

Paralēli Manifestu rakstīšanas meistardarbnīcai Tabakas Fabrikas „Spoguļzālē” plkst. 19:00 norisināsies unikāla Laikmetīgās mākslas centra izdotās grāmatas „Atsedzot neredzamo pagātni” pirm-atvēršana. Pēc iepazīšanās ar publikāciju, tās radītājiem un atbalstītājiem, plkst. 20:00 sekos īpaša performance par godu māksliniekam Hardijam Lediņam, kurā uzstāsies: Andris Indāns, Stropu Jurka, Normunds Griestiņš, Toms Auniņš, Indriķis Ģelzis, Anna Ķirse Auniņa.

Savukārt sestdien, 15. septembrī, plkst. 18:00 norisināsies revolucionārās šūniņas tikšanās Tabakas Fabrikas „1985. gada” ēkas konspiratīvajā dzīvoklī. Darba kārtībā paredzēti dažādi jautājumi par revolūcijas nepieciešamību, tās saikni ar valodu, mīlu utt., kā arī iepazīstināšana ar rotaļu „kā kļūt par lēno revolucionāru”. Toties plkst. 20:00 notiks grupu „Soundarcade” un „Tesa” eksperimentāla kopprojekta „Bigband” uzstāšanās „Spoguļzālē”. Dalība darbnīcā un ieeja koncertā bez maksas, tomēr ierobežota vietu skaita dēļ lūgums pieteikt ierašanos, rakstot uz epastu: neviens@gmail.com.

„Survival Kit” izstāde Tabakas Fabrikā, Miera ielā 58, ir apskatāma katru darba dienu no plkst. 15:00 līdz 21:00, savukārt brīvdienās apmeklētāji gaidīti no plkst. 12:00 līdz 19:00.

Ieejas biļete jāpērk tikai vienu reizi un ir derīga uz pilnīgi visiem ar „Survival Kit” saistītajiem pasākumiem – skolēniem, studentiem, pensionāriem: 0,50Ls, pieaugušajiem: 1,00Ls, turklāt arī šogad iespējams pieteikt grupu ekskursijas. Visa notikumu programma pieejama www.survivalkit.lv.

Advertisements
Iepriekšējā ziņa
Komentēt

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: