Dzejas dienas TAKĀ

Otrdien, 11. septembrī, tiks atklāta Loesje darbnīcas izstāde – kolāža, kurā būs apskatāmas fotogrāfijas no vasarā notikušās Loesje rakstīšanas darbnīcas TAKĀ. Fotogrāfijas ne tikai vizualizē Loesje plakātos teikto, bet arī stāsta par Miera ielu – par pelēm un kaķiem, par mazām koka mājiņām un seniem mūriem, par tramvajiem un riteņiem, par sapņiem un brīnumiem. Kolāža TAKĀ būs apskatāma līdz 15. septembrim.

Trešdien, 12. septembrī, plkst. 20:00 TAKA aicina uz dadaisma improvizācijas teātri – atteikties no prāta, vārda un ierastās, jau piesūbējušās sistēmas, kā reiz jau darījusi pati Dada. Aktieru improvizētie tēli saplūdīs ar skatītājiem vienā telpā un laikā, radot abstraktu skatuvi, abstraktu vidi un abstraktu vēstījumu caur runas manieri, kas konstruēta pēc oriģinālajiem dadaisma paraugiem.

Ceturtdien, 13. septembrī, plkst. 19:00 TAKA uzņem ārvalstu ciemiņus – notiks dzejnieku lasījumi ar Staņislava Ļvovska (Krievija), J. Elsberga un S. Timofejeva piedalīšanos. Pasākums tiek īstenots literāra Latvijas un Krievijas sadarbības projekta “Dzejas sūtņi” ietvaros.

Advertisements
Komentēt

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: