Kristapa Zelmeņa izstāde “Bitums ar hromu” Kalnciema kvartāla galerijā

No 8. septembra līdz 29. septembrim Kalnciema kvartāla galerijā apskatāma Kristapa Zelmeņa izstāde “Bitums ar hromu”. Izstāde atvērta otrdien-piektdien no 16.00-22.00, sestdienās 12.00-22.00 Kalnciema ielā 35.

Kristaps par izstādi (apzinātā bezjēdzīgumā): “Hroma krāsa iet pāri visam un bituma melnais vienīgais vienmēr pārklāj hromu. Jaudīgs komplekts.

Mans darbs pēta attiecības starp universāluma mītu un ielu māksla subkultūru. Ar ietekmēm, kā dažādi kā Kafkas un Frānsiss Bēkons, jaunas kombinācijas ir iegūti no tiešās un netiešās nozīmēm.

Kopš es biju students man ir fascinējis ar nebeidzamu svārstību cilvēka stāvokli. Kas uzsāk veikt kā ceru, ka drīz kļūs manipulē uz kakofonija iekāre, atstājot tikai par dekadence sajūtu un jaunu sākumu rītausmai. Kā smalks formas kļūst skaidrs, izmantojot studējošs un daudzveidīgu praksi, skatītājs tiek atstāta ar paziņojumu no mūsu ēras neprecizitātēm.

Kas uzsāk veikt kā ilgojas drīz kļūst manipulē vērā karnevāls sakāvi, atstājot tikai gadījumā, ja netiktu sajūtu un jaunu realitāti neizbēgamība. Kas uzsāk veikt kā ilgas drīz kļūst sarūsējušas par manifestu sakāvi, atstājot tikai no nerealitātes sajūtu un jaunu sintēzi rītausmai. Kā telpisko atvasinājumi kļūst pārveidots, izmantojot studējošs un kritiski praksi, skatītājs tiek atstāta ar jaunu darba kārtībā nedefinētu mūsu stāvoklī.”

Advertisements
Komentēt

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: