Baltajā naktī Andrejsalā uzstāsies Jungle un Drum’n’Bass zvaigzne DJ K

Mūsdienu kultūras forumā Baltā nakts pirmo reizi Rīgā uzstāsies Jungle un Drum’n’Bass mūzikas jaunā viļņa aizsācējs DJ K.

DJ K ir  producents un dīdžejs no Kanādas galvaspilsētas Otavas. Dīdžejs Jungle un Drum’n’Bass sfērā darbojas no 1999. gada. Mūziķa karjera sākās Ziemeļamerikā, taču kopš 2008. gada viņš regulāri dodas turnejās pa Eiropu. DJ K iemantoja popularitāti šīs tūkstošgades sākumā, kad mūzikas izdevniecības N2O, Big Cat Records L.A. un citas firmas laida klajā viņa ierakstus.

Gadu gaitā producents ir izveidojis arī personisko katalogu ar vairāk nekā 100 neizdotām skaņuplatēm, kas tiek atskaņotas tikai un vienīgi dzīvajos priekšnesumos – Baltajā naktī 8. septembrī tos dzirdēsim arī viņa Rīgas šovā Andrejsalā, mākslas studijā Peahen Andrejostas ielā 4 (sākums – pulksten 22.00).

DJ K iesildīs īpašais viesis no Lietuvas – Albert the Hook, kas piedāvās klausītājiem izbaudīt 140 bpm Jungle setu Ghetto bass noskaņās. Pasākuma turpinājumā līdz pat nākamajam rītam uzstāsies pašmāju DJ duets Crystral Sound System, kas publiku izklaidēs tropiskā gaisotnē, sintezējot Moombahton, Electro, Dubstep un Jungle mūziku ar Jamaikas regeja un Dancehall vokāliem.

Vairāk informācijas par DJ K: http://www.killarecords.com/

Advertisements
Komentēt

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: