Piedalies Baltās nakts izstādes veidošanā kafejnīcā “Mierā”

No šodienas, 20.augusta līdz 1.septembrim, kafejnīca „Mierā” aicina jebkuru iedzīvotāju iesūtīt savu vīziju vai asociāciju par tēmu „Uz Paplātes”, kas ir šī gada mūsdienu kultūras foruma „Baltā Nakts” tēma.

Izvēle, kādā mākslas veidā izpausties ir brīva un neierobežota – vai tā būtu fotogrāfija, glezna, zīmējums vai sarežģītāka instalācija. Veicot balsošanu, tiks izvēlēti interesantākie un radošākie darbi, kas veidos kopīgu izstādi „Uz Paplātes”, kas tiks atklāta „Baltā Nakts” programmas ietvaros kafejnīcā „Mierā”, 8.septembrī.

Pērn Mūsdienu kultūras forumā „Baltā nakts” tika īstenoti 56 projekti, kurus piedāvāja sabiedriski aktīvi uzņēmumi, galerijas, klubi un kafejnīcas, kultūras centri un nevalstiskās organizācijas. Pasākumus apmeklēja ap 50 000 iedzīvotāju.

Idejas aprakstu un mākslas darba fotogrāfiju lūgums sūtīt uz mieraa@trakimieriga.lv vai iesniegt uz vietas kafejnīcā „Mierā” līdz 2012.gada 1.septembrim.

Kafejnīca „Mierā”, Miera ielā 9, ir radošās Miera ielas republikas viena no jaunākajām vietām, kur pie profesionāli pagatavotas kafijas tases var gūt mieru, baudīt mākslu, skaistumu un kultūru.

Advertisements
Komentēt

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: