Mākslas centra Totaldobže topošās koncertzāles apskate 17.08.

Koncertzāles apskate 17/08/2012 20:00
Programmā Kaspara Lielgalvja uzruna, spēlēs DJ Indriķis Ģelzis un Matīss Akuraters.

Šogad, 2 gadus pēc Totaldobže Mākslas centra prezentācijas (15/04/2010), namīpašnieks, kura ēkā pašlaik darbojamies, ir vēlreiz apliecinājis savu ieinteresētību un atbalstu kultūras norisēm VEF teritorijā ar praktisku aktu – nododot mūsu rīcībā arhitektūras pieminekļa statusa cienīgu bijušo ražošanas korpusu, kurš būvēts XIX gs beigās un atrodas tieši blakus mūsu pašreizējām telpām. Jauno telpu kopējā platība ir ap 700 m2, griestu augstums – ap 12m. Ēkas jumta apgaismojums, balkoni un telpu plānojums ir kā radīti laikmetīgajai mākslai.

Radošais kvartāls VEF teritorijā turpina attīstīties.

Mēs veidojam punktu Rīgā, kurā stabili pulsētu laikmetīgā māksla, neatkarīgi no formas – mūzika, deja, dzeja, viz. māksla vai citas, ar vienotu mērķi – sniegt mums to, ko spēj tikai mākslas fenomens. Mēs vēlamies izveidot ne tik daudz vietu, kur kvalitatīvi atpūsties, bet drīzāk vietu, kur domāt, sapņot, piedzīvot un pārdzīvot. Tādēļ nākotnē koncertzāles programmā plānojam iekļaut arī prezentācijas, lekcijas, diskusijas un meistarklases, aicinot gan vietējos, gan ārvalstu laikmetīgās mākslas pārstāvjus.

Tas viss vēl nākotnē, bet tagad:

Ir uzsāktas sarunas par sadarbību ar Latvijas Mūzikas akadēmiju un Latvijas Kultūras akadēmiju, kā arī PB.lv par koncertzāles apskaņošanu. Ir iesākta telpu gatavošana, bet ir vēl daudz darāmā un mums ir nepieciešama palīdzība, jo pēc 2 gadu darbības kultūras nozarē ir uzkrāta tikai pieredze un kontakti. Aicinām atsaukties gan tos, kuri būtu ieinteresēti sadarboties, gan tos, kuri gribētu atbalstīt jauno koncertzāli. Aicinām pieteikties arī tos, kuri vēlētos darboties pie koncertzāles izveides un pasākumu programmas. Rakstiet uz info@totaldobze.com un mēs izrādīsim Jums telpas un informēsim par pašreizējo situāciju personīgi.
Ja atbalstiet šo ieceri, lūdzu:

atrodiet mūs feisbukā (http://www.facebook.com/pages/Totaldobže/142412429165636) un apstipriniet to ar savu “like”, “share” vai pārsūtiet šo e-pastu tālāk. Nāciet uz mūsu pasākumiem un piedalieties koncertzāles izveidošanā ar ziedojumu. Kopš izsludinājām ziedojumu vākšanu, topošajai koncertzālei jau savākti 51 Ls!
Apskaņojumu nodrošina PB.lv.
Klikšķini šeit, lai uzzinātu kā mūs atrast.

Advertisements
Komentēt

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: