Spoken word vakars ar dzeju, mūziku un tango nuevo Totaldobže Mākslas centrā ceturtdien 2. augustā 20:00

Spoken word vakaros Totaldobže Mākslas centrs aicina lasīt savu dzeju tos dzejniekus, kuri iepriekš piedalījušies Dzejas slamos vai ir saistīti ar kādu no jaunajām dzejas formām. Vēlamies regulāri informēt par to, cik dažādas ir dzejas formas. Pasākumos piedalās arī dažādu mūsdienu mūzikas un dejas novirzienu pārstāvji un notiek dažādu mākslas disciplīnu, uz vietas improvizēta, sadarbība.

Madara Grundmane veiksmīgi debitēja pēdējā Dzejas slamā lasot gan savu dzeju, gan prozu, ko sarakstījusi ceļojumos. Cat from Japan ir viena mūziķa projekts, kurš par sevi raksta: “Dziesmas veidoju, izmantojot tikai balss un elektriskās ģitāras skaņas, tās ierakstot (ielūpojot) takti pa taktij lūpmašīnā un uzaudzējot daudzveidīgu skaņdarbu visdažādākajās garastāvokļa krāsās.

Trešo šī pasākuma dimensiju – kustību, pievienos viena no retajām latviešu tango nuevo dejotājām Ginta Opmane kopā ar viņas partneri Juergen Shindler. Tango nuevo ir viena no klasiskā Argentīnas tango transformācijām, kas saistītas ar centieniem šo pasaulē tik populāro deju pielāgot cilvēku gaumei, uzvedībai, dzīves uztverei un starpcilvēku attiecībām, kas nemitīgi mainās un nav vairs tādas kā bija tango rašanās laikā.

Pasākums notiks Totaldobže Mākslas centrā uz jaunās terases, kura būs atvērta līdz pēdējam tango dejotājam.

Ieejas maksa 2 LVL vai 5 dobžiki. Pasākuma apskaņošanu nodrošina PB.LV

Advertisements
Komentēt

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: