Romana Korovina personālizstāde Kalnciema kvartālā

Romana Korovina personālizstāde „Liesma Groziņa Formā“ no 2. līdz 22.augustam skatāma Kalnciema kvartālā. Izstāde apskatāma otrdienās-piektdienās no 16.00-22.00, sestdienās 12.00-22.00.

Romans Korovins ir Latvijā dzīvojošs un strādājošs krievu mākslinieks, kurš no vienas puses ir pazīstams un tiek saistīts ar daudziem un dažādiem lokālās kultūras vides dalījumiem un grupām, piemēram, tekstgrupu “Orbīta”, Vilks Production studiju, Latvijas fotomākslinieku eliti, kas regulāri tiek prezentēta ārvalstīs, u.tml., taču vienlaicīgi R. Korovins stāv ārpus tiem, nesaistoties ne ar vienu līdz galam. Pats par sevi.

„Liesma Groziņa Formā” ir mākslinieka 5. personālizstāde astoņu gadu laikā. Tajā redzamas ir pēdējos gados tapušas fotogrāfijas, kurās autors ierastās 35mm filmiņas vietā ir iemēģinājis roku ar plato 6x7cm filmu. Ierastās simetriskās kompozīcijas, ģeometrizācija, amizanti izvēlēti attēlojami objekti un to sakarības. Taču gaisma un gaismēna šajos darbos ir ieguvusi līdz šim R.Korovina mākslā nepieredzētu intensitāti.

Advertisements
Komentēt

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: