Nākamais dzejas slams 28. jūnijā notiks izbraukumā DAD kafe

Totaldobže Mākslas centra kontā kopš 2010. gada decembra jau ir 15 slami. Tie notikuši ne tikai pašu mājās – VEFā, bet arī festivālā POSITIVUS (sadarbībā ar Britu Padomi Latvijā) un Eiropas Savienības dārza svētkos Vērmanes dārzā (sadarbībā ar Rīga 2014) un arī turpmāk tiks organizēti izbraucienu slami.

Nākamais dzejas slams jau šonedēļ – ceturtdien,  28. jūnijā plkst. 19.00 DAD kafe Miera ielā 17. Vakaru vadīs Toms Treibergs. Balvā – 50 LVL no KKF. Savukārt 20-21. jūlijā slami notiks festivāla POSITIVUS Dabas skatuvē, laiki vēl tiks precizēti.

Katra mēneša otrajā ceturtdienā slams, protams, notiek arī Totaldobže Mākslas centrā. Nākošais  – 12. jūlijā. Bet no 7. līdz 9. augustam Mākslas centrā notiks Pirmās spoken word dienas Latvijā. Savukārt, septembra sākumā notiks jau trešais urbānās mākslas pasākums Urban poetry, kurā piedalīsies mākslinieki arī no Lielbritānijas un Francijas. Pasākuma ietvaros notiks gan lekcijas un meistarklases, gan dzejas un mūzikas vakari, gan arī dzejas izbrauciens uz Daugavpili. Kulmināciju Urban poetry sasniegs Baltajā naktī 8. septembrī.

Ieeja Dzejas slamā 2 LVL vai 5 dobžiki. Atbalsta VKKF.

Video no pasākuma, kas notika 2011. gada 10. septembrī URBAN POETRY ietvaros Totaldobže Mākslas centrā, kur britu spoken work dzejnieki Jacob Sam-La Rose un Aoifa Mannix uzstājās kopā ar poļu eksperimentālā džeza projektu KIRK.

Foto – pēdējā slama uzvarētājs Mix, foto autore Kristīne Madjare.

Advertisements
Komentēt

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: