Kinotēkas vasaras vakars Kalnciema kvartālā

Kinotēka – LTV1 raidījums par labu kino svin sezonas noslēgumu un aicina visus skatītājus un laba kino mīļotājus pievienoties svinībām 14. jūnijā pl. 19.00 Kalnciema kvartālā.

Svinībās neiztikt bez laba kino – brīvdabas kino seansā uz lielā ekrāna varēs skatīties mūsdienu mēmā kino pērli, 5 Oskara balvu laureāti, filmu Mākslinieks! Melnbaltā un teju mēmā franču lente ir fenomenāls atradums no aizvadītā Kannu kinofestivāla, kur galvenās lomas atveidotājs Žans Dižardēns saņēma Zelta palmas zaru kā labākais aktieris.

Būs iespēja klātienē tikties ar Kinotēkas īpašajiem viesiem un Latvijas kino cilvēkiem. Būs pārsteiguma balvas uzticīgākajiem raidījuma skatītājiem. Vakaru vadīs Kinotēkas režisore Linda Olte.

Pasākuma viesiem būs iespēja kopā ar kritiķēm Ditu Rietumu, Dairu Āboliņu un kino zinātnieku Viktoru Freibergu diskusijā izveidot šī gadsimta labāko filmu izlasi.

Dreskods: gluži kā filmā Mākslinieks – melnbalts

Par raidījumu:

Kinotēka  ir LTV1 raidījums par labu kino, kura aktualitāti nosaka kā kinoteātru repertuārs, tā pašmāju un ārzemju kino notikumi. Raidījumu režisē un vada kinorežisore Linda Olte, bet filmas un notikumus vērtē kino kritiķes Dita Rietuma un Daira Āboliņa. Raidījums tika uzsākts 2011. gada 27. janvārī un ar šī gada janvāri kļuvis divas reizes garāks, nostiprinot savu vietu kultūras raidījumu vidē.

http://www.facebook.com/Kalnciemaiela

Advertisements
Komentēt

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: