Haralda Sīmaņa koncerts Kalnciema kvartāla ābeļdārzā

Ceturtdien, 7. jūnijā plkst. 21.00 Kalnciema kvartāla ābeļdārzā notiks Haralda Sīmaņa koncerts.

Koncertā dziesminieks Haralds Sīmanis muzicēs kopā ar Ilzi Grunti un Andri Grunti. Ar Ilzi un viņas brāli, kontrabasa meistaru Andri Grunti, ir radīta koncertprogramma, kas veido jaunā albuma <Es esmu rīts> pamatu. Tāpat kā iepriekšējos, arī šajā albumā visu dziesmu tekstu autors ir Arvīds Ulme. Koncertā dzirdēsim dziesmas no jaunā albuma, kā arī jau iepriekš zināmās un iemīļotās dziesmas.

Haralds Sīmanis ir čigānu izcelsmes latviešu dziesminieks, ērģelnieks un ģitārists. Sīmanis regulāri sniedz koncertus un uzstājas dažādos pasākumos un festivālos. Mūziķa kompozīcijas ir ierakstītas vairākās dziesmu kasetēs un mūzikas diskos. Viens no viņa populārākajiem skaņdarbiem ir balāde “Ezers”, kuru viņš 1980. gadā izpildīja “Mikrofona dziesmu aptaujas” noslēguma koncertā. Pēc šīs uzstāšanās Sīmanis ieguva atpazīstamību. Haralds Sīmanis ir viens no Latvijas savdabīgākajiem talantiem – tīrradnis, kā viņu savulaik nosauca Marģeris Zariņš. Viņa īpašo balss tembru nevar sajaukt ne ar vienu citu.

Pirms koncerta (no 19.00) mūziku liks Aiga Rozentāle.

No 18.00-23.00 notiks zemnieku un amatnieku tirdziņš, kurā varēs iegādāties iecienītus vietējas izcelsmes produktus un darbosies vairākas āra kafejnīcas.

Brīvdabas koncerti kopā ar vakara tirdziņu līdz septembra vidum notiks katru ceturtdienu.  Kalnciema kvartāls šosezon ir sarūpējis vairākus pārsteigumus, taču konkrētie koncerti tiks izziņoti tikai īsu brīdi pirms.

Nākamais pasākums būs 14. jūnijā – LTV raidījuma rīkots „Vasaras kino vakars”.

Sekojiet līdzi aktuālajai informācijai:
www.facebook.com/kalnciemaiela
www.twitter.com/kalnciemaiela
www.kalnciemaiela.lv

Advertisements
Komentēt

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: