Bītmeikeri un jaunā nepieradinātā elektroniskā mūzika Tabakas fabrikā

8. jūnijā,  Rīgā, “Tabakas Fabrikā” būs iespējams dzirdēt svaigāko no pašmāju bītmeikeriem un jaunās latviešu nepieradinātās elektroniskās deju mūzikas mūziķiem. Pasākumu piesātinātāku padarīs bītmeikeri dÉbruit no Francijas un Style Mistake no Lietuvas.

dÉbruit, īstajā vārdā Havjērs Tomass, saukts arī par franču ritma burvi, ir viens no Parīzes aktuālākajiem bītmūzikas karognešiem, kas iegūst aizvien lielāku atpazīstamību un atzinību starptautiskā mērogā. Stilistiski dÉbruit varētu dēvēt par elektroniskās mūzikas pasaules pilsoni – viņa skanējumu raksturo tādi atslēgas vārdi kā Bump-Hop, French B-Boy Electro, Synth Magic, Hip-House, Heavy Wonky Beats un West-Coast Hip-Hop.

Style Mistake ir jauns producents no Lietuvas, kurš sevi jau pierādījis kā sevišķi spējīgu Lietuvas prestižajā bītmūzikas konkursā Ritmo Kovos 2011. gadā, kur viņš tika atzīts par labāko no dalībniekiem. Viņam raksturīgs masīvs skanējums un plaša stilu gamma, sākot ar elektroniskiem bītiem un disko motīviem un beidzot ar drūmu drum’n’bass un dabstepu. Style Mistake komforta zona ir kaut kur starp hiphopu un house mūziku, kas papildināta ar dabstepa elementiem.

Dirty Deal Audio ir relatīvi jauns, radošas enerģijas pārpilns un dažādu žanru robežas pārkāpjošs bītmūziķu un mākslinieku kolektīvs. Tajā apvienojušies talantīgākie netradicionālās elektroniskās un samplētās mūzikas jaunās paaudzes censoņi, kas šobrīd periodiski atrādās dažādās Latvijas pilsētās, pulcējot aizvien vairāk atbalstītāju un izraisot paliekošu interesi par kolektīva radošo darbību, kā arī par Latvijā ražoto bītmūziku kopumā.

8. jūnijā Dirty Deal Audio pārstāvēs un “dzīvajā” uzstāsies Kodek, TV Maskava un Mc Wc Kokx, Oriole, Netīrās Cilpas, Niklāvz, Kristaps Ritms, Kashuks, Corona, Tablis un Vj Daavis.

Pasākums notiks “Tabakas Fabrikā”, Miera ielā 53. Durvis atvērtas no 20:00, sākums — 21:00.

Ieejas maksa — LVL 2.50

dÉbruit oficiālā mājas lapa: www.debruit.com

Style Mistake (LT) Soundcloud profils: http://soundcloud.com/style-mistake

Dirty Deal Audio (LV) oficiālā mājas lapa: www.dirtydeal.lv/audio
Dirty Deal Audio Facebook lapa: www.facebook.com/dirtydealaudio

Video: Kodek  @ “DDA” gada noslēguma pasākumā http://youtu.be/rIttAHjb1-U

Advertisements
Komentēt

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: