Ražots Latvijā – vai Tu zināji?

24. maijā plkst. 18:00, Kalnciema kvartālā, kā jau katru ceturtdienu, notiks Izaugsmes Vakars. Šoreiz Izaugsmes Vakarā viesosies četri uzņēmumi: SKATSKAT.LV, Mai-Šoko, Dabas Tūres un 3 Wind Knots. Vakara tēma „Ražots Latvijā – vai Tu zināji?”

SKATSKAT.LV piedāvā ceļot telpā, sēžot pie datora. Uzņēmums piedāvā 360° panorāmas virtuālās tūres. Kā apgalvo SKATSKAT.LV klienti: „Ja Jums ir telpas, ar ko lepojaties, tad 360° tūres ir iedarbīgs un netradicionāls mārketinga rīks.” Par uzņēmumu: www.skatskat.lv / @skatskat (Twitter)

Mai-Šoko ir šokolādes kosmētikas ražotājs. Uzņēmuma produktu klāstā ir tumšās un baltās šokolādes skrubji un masāžas sviesti visam ķermenim. Mai-Šoko misija ir radīt dabiskus, īstas šokolādes kosmētikas līdzekļus ādas kopšanai. Par uzņēmumu: www.mai-soko.lv / @mai_soko (Twitter)

Dabas Tūres. Kompānija radīta ar mērķi attīstīt izglītojošu un dabai draudzīgu tūrismu – putnu, tauriņu, spāru vērošanu, sēņu un ārstniecības augu tūres, foto tūres. Dabas Tūres piedāvā maršrutus dabas mīļotājiem gan pa Latviju, gan uz tālām valstīm. Par uzņēmumu: www.dabastures.lv

3 Wind Knots. Kā apgalvo rotu autore un dizainere Sigita Trukšāne:” Rotas sniedz mīlestību, laimi, veiksmi, prieku, spēku, sargā, iedrošina un ienes nedaudz brīnumu nēsātāja dzīvē! Rotas ir lielisks veids, kā motivēt un iedvesmot sevi uz nozīmīgu mērķu un sapņu sasniegšanu.”

Par uzņēmumu: www.3windknots.com / @3windknots (Twitter)

Uzņēmumu pārstāvji dalīsies savos stāstos par veiksmēm un neveiksmēm, diskutēs par uzņēmējdarbību Latvijā un atbildēs uz auditorijas jautājumiem!

Uz Izaugsmes Vakaru aicināts ir ikviens interesents. Vecumam, dzīves pieredzei vai profesijai nav nozīmes, galvenais ir vēlme uzzināt ko jaunu un satikt interesantus cilvēkus!

Sākam plkst. 18:00 / Kalnciema kvartāla Melnajā mājā (3.stāvā)! Ieeja vakarā BEZmaksas!

Advertisements
Komentēt

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: