Kalnciema kvartāls atklāj brīvdabas koncertsezonu

Ceturtdien, 24. maijā Kalnciema kvartāla brīvdabas koncertsezona tiks atklāta ar leģendārās grupas „REMIX” akustisko koncertu. No 18.00-23.00 notiks zemnieku un amatnieku tirdziņš, kurā varēs iegādāties iecienītus vietējas izcelsmes produktus un darbosies vairākas āra kafejnīcas. No 19.00 plates spēlēs Uldis Rudaks.  Koncerta sākums aptuveni  pulksten 21.30.

Koncertā dzirdēsiet „REMIX” „zelta repertuāru” akustiskajā versijā un instrumentālos skaņdarbus. Grupa „REMIX”: Igo, Uldis Marhilēvičs, Eduards Glotovs,Vilnis Krieviņš, Aivars Hermanis.

Koncerts iekļauts pasākumu ciklā „Radošie kvartāli iesilda Rīga|2014” un notiek ar nodibinājuma  Rīga|2014 atbalstu.

Brīvdabas koncerti kopā ar vakara tirdziņu  sākot no 24. maija līdz septembra vidum notiks katru ceturtdienu.  Kalnciema kvartāls šosezon ir sarūpējis vairākus pārsteigumus, taču konkrētie koncerti tiks izziņoti tikai īsu brīdi pirms, pirmie informāciju saņems Kalnciema kvartāla Facebook un Twitter  sekotāji.  Līdz rudenim uzstāsies gan klasiskās mūzikas izpildītāji, gan alternatīvās rokmūzikas, gan eksperimentālu un starpdisciplināru mūzikas apvienību pārstāvji.  Nākamais koncerts jau 31. maijā.

Tradicionālie zemnieku un amatnieku tirdziņi vasarā tāpat kā ziemā notiks katru otro sestdienu no 10.00-16.00, kā arī tiks organizēti daži papildus tirdziņi par godu aktuālajiem svētkiem. Tirdziņi parasti ir tematiski, tiek izcelti sezonas produkti, piemēram, zaļumi pavasarī, ogas un dažādas ar ogu konservēšanu un pagatavošanu saistītas lietas jūlijā un tamlīdzīgi. Bieži tirdziņi veltīti, piemēram, kino vai sporta tēmām, vai bērnu labsajūtai, taču ir izveidojies stabils tirgotāju loks, pie kuriem jūs vienmēr varēsiet atrast savus iecienītos produktus.

PROGRAMMA MAIJS-DECEMBRIS 2012 :
Maijs:   19. Muzeju nakts (nakts tirdziņš 18.00-23.00), 26. Velo tirdziņš un retro motorolleru parāde;
Jūnijs:  2. Bērnu svētki, 16. Dabīgās kosmētikas tirdziņš, 22. Suitu tirgus (piektdienā, 16.00-22.00);
Jūlijs:  7. Vīna svētki, 21. Ogu un augļu tirgus;
Augusts:  4. Burtu tirgus, 18. Rīgas svētki;
Septembris:  1. Zinību tirgus, 8. septembrī kultūras forums „Baltā nakts”, 15. Ziemas krājumu tirdziņš, 29. Itāļu tirgus;
Oktobris:  13. Modes tirgus, 27. Krāsu tirgus;
Novembris:  10. Mārtiņdienas tirdziņš, 24. Cepuru tirdziņš;
Decembris:  8., 15., 22., 29. Ziemassvētku tirdziņi.

Kalnciema kvartāls pēdējo 4 gadu laikā pārliecinoši izveidojies par radošu un aktīvu Pārdaugavas kultūras centru. Kopš 2008. gada notiek regulāri zemnieku un amatnieku tirdziņi un kultūras pasākumi. Klasiskās un populārās mūzikas koncerti, mākslas izstādes, semināri, preses konferences, publiskas akcijas. Kalnciema kvartāls pārstāv Latviju ar koka apbūves mantojuma saglabāšanu un atjaunošanu saistītajos pasākumos, uzņem dažādas starptautiskas delegācijas un viesus, iesaistās aktuālos sadarbības projektos.

Sekojiet līdzi aktuālajai informācijai:

www.facebook.com/kalnciemaiela

www.twitter.com/kalnciemaiela

www.kalnciemaiela.lv

Advertisements
Komentēt

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: