Izaugsmes Vakarā CILVĒKS = „MESIDŽS”

10.maijā plkst. 18:00, Kalnciema kvartālā, Izaugsmes Vakarā viesosies žurnāliste Zane Peneze un modes žurnāliste Agnese Kleina. Vakara tēma – Cilvēks = „mesidžs”.

Zane Peneze – profesionāla žurnāliste. Plašāku atpazīstamību ieguvusi strādājot Radio 101. Nesen raidījumam Nekā Personīga veidojusi unikālu reportāžu no nemieriem pārņemtās Sīrijas. Vakara tēmu apskatīs no ziņu veidotāja skatu punkta. Kā ziņu labāk nodot sabiedrībai?

Par Zani: @zanepeneze

Agnese Kleina – Žurnāla „Deko” galvenā redaktore un modes žurnāliste.Tēmu aplūkos no modes skatu punkta. Ikviens cilvēks ir kā medijs, kurš ar savu stilu un tendencēm apkārtējiem nosūta priekšstatu par sevi un sniedz ziņojumu par to, kas viņam ir svarīgs.

Par Agnesi: www.whimsicalagnesiga.com  / @agnesiga

Kā ziņas uztveramība atkarīga no tās izplatītāja? Kā mainās masu reakcija uz vienu un to pašu ziņu dažādu cilvēku izpildījumā? Vakars par un ap ziņotājiem un ziņu pasniegšanas veidiem.

 Uz Izaugsmes Vakaru aicināts ir ikviens interesents. Vecumam, dzīves pieredzei vai profesijai nav nozīmes, galvenais ir vēlme uzzināt ko jaunu un satikt interesantus cilvēkus!

Sākam plkst. 18:00 / Kalnciema kvartāla Vīnu veikala verandā!

Ieeja vakarā BEZmaksas!

Advertisements
Komentēt

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: