Kafejnīca TAKA šonedēļ svin 2 gadu dzimšanas dienu

Kafejnīca TAKA šonedēļ svin 2 gadu dzimšanas dienu un aicina visus draugus, kaimiņus un cienītājus nodoties kopīgiem svētkiem!

Kafejnīca/ kultūras nams „TAKA” savas durvis vēra 2010. gada maijā un ir viena no pirmajām vietām, kas iezīmēja Miera ielas radošo kvartālu jeb Miera ielas Republiku. Kafejnīcā šo divu gadu laikā notikuši vairāk kā 100 koncertu, gan pašmāju, gan viesmākslinieku izpildījumā, vieosjušies neskaitāmi DJ, notikušas izstādes, dzejas lasījumi, teātra izrādes, radošās darbnīcas, kino lektoriji, muzikālās vakariņas un daudz kas cits.  Līdzās neskaitājamām kultūras aktivitātēm TAKA ir arī vieta, kur ievilkt elpu ikdienas steigā, ieslīgt sūnu mīkstos dīvānos un baudīt veģetāras maltītes.

Šo trešdien, 2. maijā,  kafejnīca „TAKA”tika atklāta svētku nedēļu ar miniaturu izstādi „M”, kas būs apskatāma līdz 31. maijam. Miniatūra šajā izstādē kalpo gan kā idejiskais koncepts, gan formāta ierobežojums. Māksliniekiem tika dots uzdevums- veidot mākslas darbu, kas iekļautos 10x10x10 cm ietvaros, un izmantot šo mazo formātu kā atspēriena punktu darba idejai.  Miniatūrai piemīt spēja likt cilvēkam justies lielākam, tomēr, tas var būt mānīgi jo, skatoties uz mazām lietām, cilvēki iztēlojas tās lietojam un tādā veidā pielīdzina sevi to mērogam. Ļoti maza formāta lietas bieži tiek izgatavotas spiegu vajadzībām, parasti, lai kaut ko noslēptu no pavirša skatītāja. Manuprāt, viena no miniatūras, kā makslas darba formas, labajām īpašībām ir fakts, ka tā neuzbāžas ar formātu. Skatītājam patiešām ir mazliet jāpapūlas, jāpieiet tuvāk, lai nolasītu vēstījumu.

Piedalās: Anna Afanasjeva, Agate Ābele, Edijs Ābelis, Anna Egle, Līva Blumfelde,  Dārta Hofmane, Reinis Hofmanis, Baiba kalniņa, Mila Kruglika, Kristīne Lasmane, Maija Mackus, Vita Radziņa, Katrīna Sauškina, Ausma Šmite, Ksenija Zaķe

Kuratore: Sabīne Vekmane

Ceturtdien, 3. maijā TAKĀ viesosies DJ, kurš plates plates dancināja arī pašā pirmajā TAKAS pasākumā – DJ LEGZ, kurš galdā kā vienmēr ceļ pašu labāko -nedaudz džeza, nedaudz turtablisma un pa kādai hip-hop vēsmai. Pasākuma sākums plkst. 22.00.

Piektdien, 4. maijā svētku nedēļas kulminācijas pasākums „TAKAS dārzeņu karnevāls” –  kļūsti par dārzeni un nāc uz TAKU. Pie plašu atskaņotājiem Lady Krii (Crystral Sound), par rosību uz deju grīdas parūpēsies Jēkabs Nīmanis ar biedriem. Būs Takas dzimšanas dienas torte, pārsteigumi, loterija un labākā kostīma apbalvošana. Pasākuma sākums plkst. 21.00. Aicinām viesus tērpties dārzeņu maskās!

Sestdien, 6. maijā regulārs un iemīļots TAKAS viesis DJ SKD, šoreiz duetā ar STROPU ar diskotēku „Intervilnis”.  Pasākuma sākums plkst. 21.00.

Ieeja visos pasākumos bez maksas! Kafejnīca „TAKA” atrodas Miera ielā 10, radošā kvartāla „Miera ielas Republika” sākumā! Vairāk informācijas: www.pataku.wordpress.com; www.twitter.com/BarsTaka; tikpataku@gmail.com

Advertisements
Komentēt

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: