„Sportiskais tirdziņš” Kalnciema kvartālā 28. aprīlī

Lai vairotu dzīvesprieku un veicinātu vitamīnu uzņemšanu pēc garā ziemas perioda, kā arī piesaistītu jauno paaudzi sportam, 28. aprīlī no plkst. 11:00 – 17:00 Kalnciema kvartālā notiks “Sportiskais tirdziņš”, kurā paralēli zemnieku un amatnieku piedāvājumam būs virkne sportisku aktivitāšu.

Futbola skola „Metta”, kā arī Latvijas Florbola savienība pagalmā organizēs spēles ar iespēju piedalīties ikvienam. Pēcpusdienā būs brīvdabas galda tenisa mači, bet mazās un ne tik mazās meitenes varēs lekt ar gumijām. Orientēšanās sacensības, kuru laikā pēc kartes būs jāatrod vairākas vietas Kalnciema kvartāla apkaimē un noslēgumā veiksmīgākie dalībnieki saņems balvas. Vīnu veikala zālē varēsiet iesaistīties nodarbībā “Kustības priekam”, kā arī skatīties dokumentālās filmas par sportu un fotogrāfiju izlasi par sportu Latvijā 30tajos gados. Bez tam tirdziņa teritorijā notiks dārgumu meklēšana – slēpņošana. Būs apskatāms nule no rallija atgriezies brāļu Dambergu 70to gadu žigulis. Tirdziņā varēsiet spēcināties un uzņemt vitamīnus ar svaigi spiestu sulu kokteiļiem, kā arī iegādāt velosipēdu – būs jaunie „Ērenpreiss” riteņi, kā arī plašs piedāvājums no „Dutchbike” velo. 

Aktivitātes ir bez maksas un paredzētas visām vecumu grupām. Uz „Sportisko tirdziņu” aicinām ierasties spilgta krāsas treniņtērpos vai vismaz ērtā apģērbā un apavos.

Kalnciema kvartāla Izstāžu zālē no 27. aprīļa apskatāma Ulda Janča fotoizstāde „Skūpsti”.

Mēs aicinām pievienoties vienam no futbola skolas „Metta” mērķiem mudināt kļūt fiziski aktīviem, veseliem, domājošiem, patstāvīgiem, sabiedrībai noderīgiem, ar mērķtiecību apveltītiem cilvēkiem.

www.kalnciemaiela.lv, facebook.com/kalnciemaiela, twitter.com/kalnciemaiela

Advertisements
Komentēt

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: