Kafejnīcā TAKA muzikālas vakariņas gatavos grupa Karmafree

Ceturtdien 12.aprīlī kafejnīcā TAKA Miera ielā 10 muzikālas vakariņas piedāvās grupa Karmafree.Grupa Karmafree ir divu mūziķu apvienība, kuras performancēm raksturīga live looping tehnika. Grupai uzstājoties, tiek izmantota loop station jeb, tā dēvētā, cilpmašīna. Tie ir ierakstu pedāļi, kurus izmanto, lai ierakstītu dažādas frāzes, tādejādi izveidotu „dzīvo pavadījumu” un radītu pilnas grupas skanējumu.

Grupas sastāvu veido divi daudzpusīgi mūziķi – vokāliste Māra, kura pilda arī fona vokālistes un ritma funkcijas un basģitārists Dmitrijs, kurš veic arī ģitārista un perkusionista pienākumus. Grupas pavadījumā tiek izmantoti arī beatbox paņēmieni. Apvienība radusies 2010.gadā Londonā, taču kopš 2011.gada aktīvi darbojas Latvijas mūzikas lauciņā. Karmafree ir arī Latvijas lūperu apvienības LOOP LATVIA (www.draugiem.lv/loop) dibinātāji, viņi organizē Live Looping pasākumus, meistarklases un Latvijas atlasi “Boss World Loop Station” pasaules čempionatam.

Muzikālās vakariņas ir pasākumu sērija, kuras ietvaros kafejnīcā TAKA maltīti gatavo radoši un ar dažādām mākslas nozarēm saistīti cilvēki. Vakara gaitā kafejnīcas apmeklētāji tiek cienāti ar uz vietas pagatavoto bezmaksas maltīti un viņiem tiek piedāvāti mākslinieku priekšnesumi. Karmafree ceturtdien savus klausītājus cienās ar Guacamole meksikāņu salātiem. Sākums ap plkst.21:00. Ieeja un vakariņas bez maksas.

Kafejnīca TAKA atrodas Miera ielā 10. TAKA saviem apmeklētājiem piedāvā ar mīlestību gatavotas uzkodas, gardus ēdienus, mājas vīnu, labu mūziku, mieru un prieku visa mūža garumā.

www.pataku.wordpress.com

Advertisements
Komentēt

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: