Jauna foto izstāde kafejnīcā “Mierā”

No 11.aprīļa līdz 9.maijam, kafejnīcā „Mierā” ir skatāma fotoizstāde, ko sagatavojušas divas jaunās mākslinieces, Anete Atvare un Madara Freimane, kurām kafija ir sirdslieta un pavasaris vienmēr galvā, informē izstādes organizatori.

„Ideja par izstādi radās ziemas aukstajos rītos, kad vienīgā iespēja izrauties no mājas, bija iešana uz tuvējo kafejnīcu, kur varēja malkot
izcilu kafiju un, neapsaldējot pirkstus, arī uzbildēt kādu foto”, stāsta abas mākslinieces, „savienojot lietderīgo ar patīkamo, radās izstāde.”

Abām meitenēm tuva ir māksla. Anete ir aizrāvusies ar fotogrāfiju, kamēr Madarai tuvs ir dizains. Kopā sanāk lieliska komanda, kuru sadarbības rezultātu var redzēt meiteņu radītajā izstādē, kurā viņas parāda savu dzīves skaistāko daļu – sapņus, krāsas, atmiņas par Itāliju, kafijas baudīšanas mākslu, mirkļus.

Abas meitenes plāno studēt mākslu ārzemēs. „Mērķi ir lieli, ideju ir daudz, tagad atliek tikai tās īstenot”, stāsta Anete.

Kafejnīca „Mierā”, Miera ielā 9, ir radošās Miera ielas republikas viena no jaunākajām vietām, kur pie profesionāli pagatavotas kafijas tases var gūt mieru, baudīt mākslu, skaistumu un kultūru.

twitter.com/trAKi_mieRIGA

Advertisements
Komentēt

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: