“Otrā elpa” svin trešo dzimšanas dienu

Trešdien, 25.aprīlī, labdarības veikals Berga Bazārā – „Otrā elpa”  atzīmēs jau savu trešo dzimšanas dienu.

Vakarā no plkst. 18.00 „Otrās elpas” atbalstītāji un atbalstīto projektu draugi tiks aicināti neformālā gaisotnē lustēties, kustēties un griezties labo darbu virpulī kopā ar skaņu mākslas kolektīvu Bērnu Rīts, kafejnīcu Taka un citiem draugiem un domubiedriem. Vārdu sakot, būt bērna prātā.

Kopš labdarības veikala „Otrā elpa” atvēršanas 2009. gada 23.aprīlī, tā dibinātājs „Ideju partneru fonds” mērķtiecīgi ir veidojis labvēlīgu vidi sociāli atbildīgu projektu realizācijai, atbalstījis sociāli mazaizsargātās personas, sekmējis saimnieciskās darbības veikšanas kapacitāti nevalstiskajā sektorā, kā arī veicinājis filantropijas un labdarības attīstību Latvijā.

Pateicoties sabiedrības atbalstam – gan tiem, kuri ziedojuši sev vairs nevajadzīgas, bet citiem noderīgas lietas, gan tiem, kuri tās iegādājušies, tā nodrošinot finanšu līdzekļus labdarības projektu realizācijai, „Otrā elpa” 3 gados ir padarījusi daudz labu darbu un atbalstījusi daudz labu ideju.

„Otrās elpas” aktivitātes vērstas uz sabiedrības izglītošanu, sociālās atbildības, kultūras, veselības un vides aizsardzības veicināšanu,  kā arī uz trūcīgo un sociāli mazaizsargāto personu grupu sociālās labklājības celšanu.

„Otrā elpa” regulāri organizējusi dažādas radošo prasmju darbnīcas bērniem un pieaugušajiem, vēršot uzmanību uz lietu atkārtotu izmantošanu, pārstrādi un „otro dzīvi”, kā arī izglītojošus, kultūras un labdarības pasākumus: izsoles, koncertus, izstādes, mantu mītavas, kuru mērķis ir parādīt, cik vienkārši var palīdzēt viens otram uzlabot dzīves kvalitāti, sniedzot atbalstu un zināšanas, daloties pieredzē un radot veselīgu augsni mūsu sabiedrības izaugsmei un attīstībai.

Trīs gadu laikā „Otrā elpa” ir kļuvusi par uzticamu sabiedrības izvēlētu starpnieku labdarības projektu īstenošanā, kā arī par vietu, kur atvilkt elpu pēc skrējiena mūsdienu steigas pārņemtajā pasaulē, par vietu, kur vairot pozitīvu attieksmi un enerģiju, veicināt labo, radīt prieku sev un citiem.

Advertisements
Iepriekšējā ziņa
Komentēt

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: